header

GERYS RECORDING STUDIO je profesionální nahrávací studio s 20 letou praxí postavené výhradně pro umělce, hudebníky a postprodukci navržený moderním designem Wes Lachot Design v soukromém objektu o rozloze 200 čtverečních metrů.

Získání vysoce kvalitního zvuku je kombinací kvalitní akustiky, zkušeného zvukaře a nejmodernějšími zařízeními. Téměř desetiletí Gerys Recording studio profesionálně nahrává hudbu různých žánrů a akustických instrumentalistů, voiceoverů.

VÝBĚR MIKROFONU
Naše rozsáhlá sbírka špičkových mikrofonů poskytuje každému umělci výhodu v zachycení nejčistšího a nejpřesnějšího výkonu! Celý seznam našich mikrofonů najdete na stránce vybavení.

UMÍSTĚNÍ MIKROFONU
Je nesmírně důležité vědět jaký typ mikrofonu použit pro záznam, ale také správné umístění mikrofonu pro každý nástroj/hlas což ve finále může vyzvednout záznam.

MIXPULT
Srdcem nahrávacího studia je analogový lampový mixpult TL Audio M4 – 32in. M4 je perfektním řešením pro záznam který dodává vaši nahrávce teplý, hladký a čistý zvuk.

AKUSTIKA
Nikdy nepodceňujte akustiku v nahrávacím studiu. Všechny naše nahrávací místnosti včetně režie byly akusticky navrženy a pečlivě změřeny, aby zachytili co nejpřesnější výkon a poskytly kvalitní záznam. Díky vyrovnaným zvukům z nahrávaní, můžeme pak lépe mixovat hudbu, abychom zajistili co nejvyšší kvalitu záznamu. Díky všem vlastnostem se snažíme o co nejvyšší kvalitu pro nahrávání, editaci a mixování.